تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

لیمو ترش یکی ازمحصولات خوب برنطین وکشور

  برداشت لیمو ترش در دهستان برنطین

  لییمو ترش

  برداشت لیمو ترش در دهستان برنطین از نیمه دوم تیرماه آغاز و تا پایان شهریورماه ادامه دارد. با پیش بینی که شده حدود 85 هزارتن لیمو ترش در شهرستان رودان برداشت خواهد شد.برداشت لیموترش از نیمه‌ی دوم تیرماه از سطحی معادل 7000 هکتار باغ‌های این محصول در این شهرستان آغاز شده و تا پایان شهریورماه ادامه دارد.

   دهستان برنطین منطقه اصلی لیمو در شهرستان رودان!

   لیمو ترش

  با توجه به اینکه دهستان برنطین مهمترین منطقه تولید لیموترش درشهرستان رودان است.هرساله بیشترین برداشت این محصول از این دهستان میباشد.

   نارضایتی باغداران!

   باغداری که یک سال تمام در این هوای گرم جنوب تمام زحمت خود را برای برداشت لیمو ترش کشیده است اکنون قیمت خرید مناسبی برای محصولات باغداران در نظر گرفته نشده .این عمل باعث نارضایتی مردم دهستان برنطین و روستاهای اطراف شده است.

   خریداران بومی نیستند!

   چرا میگم خریداران لیموترش بومی نیستند؟

  متاسفانه بیشتر از خریداران لیموترش بومی نیستند و اکثر کمی ازخریداران بومی هستند. خریداران از اکثر شهرهای کشور برای خرید لیمو ترش به شهرستان رودان و دهستان برنطین آمده اند. اگر خریداران بومی بودند شاید حاصل زحمات باغداران را در این هوای گرم هرمزگان درک میکردند و از فروش ارزان این محصول جلوگیری میکردند.


  این مطلب تا کنون 78 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : برنطین ,لیمو ,برداشت ,دهستان ,بومی ,خریداران ,دهستان برنطین ,شهرستان رودان ,برداشت لیمو ,لیموترش بومی ,بومی نیستند ,پایان شهریورماه ادامه ,
  لیمو ترش یکی ازمحصولات خوب برنطین وکشور

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 31 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر